Masaż relaksacyjny. Zasady i metody wykonywania

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Masaż przynosi chwile relaksu dla ciała i psychiki. Pomaga przezwyciężyć stres i odprężyć napięte, zmęczone mięśnie. O tym, że nie jest ani trudny, ani skomplikowany, przekonamy się czytając ten poradnik. Przedstawia on podstawowe zasady masażu, który można wykonywać samodzielnie albo wspólnie z partnerem. Książka wzbogacona jest o zdjęcia i ilustracje ułatwiające zrozumienie różnych technik.Dlaczego po masażu czujemy się lepiej nie tylko fizycznie, ale też psychicznie? Dzieje się tak, ponieważ dotyk ma działanie lecznicze oznacza akceptację i serdeczność. Masaż poprawia nasze samopoczucie i przynosi ulgę.

| 2014-05-08

Pozycja zawiera ciekawe informacje na temat masażu, jego historii, a przede wszystkim zasad wykonywania oczywiście na użytek domowy.

litpawel | 2015-07-30
Anna Mrówka | 2015-07-14