Wina Europy 2005/2006

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
poradniki

Najnowsze wydanie bestsellerowego przewodnika po winach Europy! Autorzy urodzili się w odstępie 20 lat, wina degustują wspólnie od 1999 roku. Piszą o winie do różnych gazet i czasopism, współpracują z magazynem Wino. Z wykształcenia są filologami, jeden z nich zajmuje się muzykologią, drugi historią literatury. Tłumaczą poezję włoską i francuską. Jeden z nich jest pisarzem. Co prawda piszą i wyglądają inaczej, ale w kwestii wina przemawiają jednym głosem. Przewodnik opisuje 10.331 win z 22 krajów; 4.104 producentów; 972 apelacje; 889 szczepów.

litpawel | 2015-07-30
drPo | 2015-07-25