Sprzedaż i krótka sprzedaż. Realizowanie zysków cięcie strat i zarabianie na spadkach

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tytuł oryginału: THE NEW SELL AND SELL SHORT. How To Take Profits, Cut Losses, and Benefit From Price Declines
finanse, bankowość, ekonomia, giełda
biznes, finanse
Marcinkon

Każdy początkujący inwestor giełdowy wie, jak należy kupować, ale to właśnie umiejętność sprzedaży w dobrym momencie daje przewagę nad tłumem. Spadki na giełdzie są znacznie szybsze niż wzrosty, a znajomość krótkiej sprzedaży podwaja nasze szansę na zysk. Amatorzy nie znają krótkiej sprzedaży i boją się ją stosować, ale zawodowcy bardzo lubią zarabiać na spadkach. Autor książki wyjaśnia,...

Autor książki wyjaśnia, kiedy należy sprzedawać i jak sprzedawać na krótko. Przedstawia szczegółową analizę bessy oraz wiele konkretnych przykładów operacji giełdowych wraz z omówieniem najważniejszych płynących z nich wniosków.

źródło opisu: Wolters Kluwer Polska - OFICYNA

źródło okładki: Wolters Kluwer Polska - OFICYNA

m32w | 2016-03-16
Przeczytana: 16 marca 2016

Bardzo mocna pozycja, zalecenia dot. dziennika są naprawdę pomocne, sprzedaż krótka jest trochę lakoniczna wytłumaczona oraz dość emocjonalnie część dotycząca sprzedażśy opcji. Jednak polecam tą ksiązkę.