The Strawberry Statement. Notes of a College Revolutionary

Wydawnictwo: Wiley-Blackwell
The Strawberry Statement: Notes of a College Revolutionary
angielski

Przedstawiciel władz Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku miał powiedzieć studentom w burzliwym 1968 roku, że ich opinia na temat funkcjonowania uczelni znaczy dla niego nie więcej niż to, czy lubią oni truskawki. Stąd tytuł książki Jamesa Simona Kunena, studenta Columbii i uczestnika wydarzeń wiosny 1968 roku, spisywanej "na gorąco", swobodnym stylem i młodzieńczą werwą. Książka opisuje...

Książka opisuje studenckie protesty przeciwko zaangażowaniu uczelni w rządowy program na rzecz zbrojeń.

źródło opisu: opis autorski

Enkolpius III | 2015-12-13