Udręki Zakochania

Tłumaczenie: Piotr Żak
Wydawnictwo: Jedność
8372241953
amelciakowa14

Czy znacie kogoś, kto choć raz nie był zakochany? Książka Thomasa J. Tyrrella pomaga zrozumieć, czym jest zakochanie, co dzieje się w duszach i umysłach tych, którzy je przeżywają. W prosty i przystępny sposób oprowadza nas po najciemniejszych zakamarkach zakochania, pokazując wszystko to. Co w nim dobre i złe. Dla Tyrrella nie ulega wątpliwości, że pomimo swojego skomplikowania zakochanie jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych stanów ludzkiego umysłu i ducha. Jednak szczególnym darem dla zakochanych będzie mądry i doświadczony przewodnik, który dyskretnie i delikatnie poprowadzi ich przez wszystkie meandry i zawiłości stanu, w jakim się znaleźli.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!