Nie palę. Skuteczne metody zerwania z nałogiem

Wydawnictwo: Astrum
837277059X
poradniki

Męczy Cię wielka zadyszka po przebiegnięciu zaledwie 50 metrów? Twoja ?druga połowa? denerwuje Cię uwagami na temat wciąż Cię otaczającej nieprzyjemnej papierosowej woni? Skończ z tym! Elżbieta Książek doskonale wie, że to niełatwe, dlatego stworzyła jasny, zwięzły i konkretny poradnik dla tych, którzy czy po raz pierwszy, czy po raz setny próbują pokonać swoją słabość. Omówiła w nim mechanizmy kierujące uzależnieniami, toksyczność używek, historię przemysłu tytoniowego i ? przede wszystkim ? naturalne, alternatywne metody leczenie (reiki, metoda J. Silvy, biotermiczna litoterapia z wykorzystanie chalcedonu i fluorytu, kuracja zielem lubczyku), pomagające w rzuceniu palenia. Wszystko to uzupełniła liczącym 40 punktów zbiorem podstawowych, ale jakże ważnych i skutecznych rad dla osób zrywających z nałogiem. Jeśli więc po comiesięcznym obliczeniu wydatków na wyroby tytoniowe ogarnia Cię czarna rozpacz, zajrzyj do tej książeczki. Na pewno się opłaci.