Kuszenie i uległość

Tłumaczenie: Piotr Maksymowicz
Cykl: Cynsterowie (tom 15)
Wydawnictwo: BIS
Temptation and Surrender
Asik92

Jonas Tallent wiedzie beztroskie życie przystojnego, zamożnego arystokraty – grywa w karty, flirtuje i uwodzi. W pewnym momencie jednak znużony takim życiem zaszywa się w rodzinnej wiejskiej posiadłości i postanawia doprowadzić ją do rozkwitu. Poszukuje osoby, która zarządzałaby miejscowym zajazdem. Gdy zgłasza się do niego panna Emily Beauregard, chcąc przyjąć taka posadę, Jonas z miejsca mówi: nie. Jego zdaniem nie jest to zajęcie dla pięknej młodej kobiety.

Emily jednak za wszelka cenę chce dopiąć swego i zamieszkać w tej okolicy – tu bowiem wiedzie trop do wyjaśnienia rodzinnej tajemnicy...

źródło opisu: http://wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1005

źródło okładki: http://wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1005

Ela | 2017-10-30
Przeczytana: 30 października 2017

Książkę czyta się lekko jak to romans.Zawiera też wątek sensacyjny i to czyni ją bardziej ciekawą. Jednak uważam, że jest zdecydowanie za dużo opisów szczegółowych odczuć bohaterów.

MysiaG | 2017-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2017

Zacznę od rzeczy oczywistych, a więc kolejna część cyklu o Cynsterach jest romansem historycznym, zarówno z zaletami jak i wadami przynależnymi do tego gatunku.
Wszystkie wątki są sympatyczne tylko czemuż całość jest aż taka długa?! Wydaje się, że książka byłaby bardziej wciągająca, gdyby wszystko opisać nieco krócej. Zwłaszcza, że cała historia i poszczególne wątki nie są skomplikowane.
Przytłoczyły mnie erotyczne poczynania pary bohaterów, zabrakło chyba trochę finezji i smaczku.

Montgomerry | 2017-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2017

czemu ta książka ma tyle niezasłużonych gwiazdek??? Jak na Laurens to bardzo słabo.

Asia Szarańska | 2013-10-21

Życie Emily i jej młodszego rodzeństwa nie było usłane płatkami róż. Po śmierci rodziców trafiły do domu chciwego wuja, który w ubogich krewniakach widział darmową siłę roboczą. Jedyną szansę na zmianę w ich życiu stanowił rodzinny skarb, który zapobiegliwi przodkowie ukryli na wypadek, gdyby ich potomkowie popadli w tarapaty.

Uzbrojona w własnoręcznie napisane referencje, tajemniczą wyliczankę i moc determinacji, Emily rusza do Colyton, skąd wywodzi się jej rodzina i gdzie chce pozyskać posadę... oberżystki. Wie, że tylko mieszkając w pobliżu skarbu, ma szansę rozwikłać rodzinną tajemnicę. Jonas Tallent nie widzi w gospodzie miejsca dla kobiety. Nie wie jednak, że spotkał wyjątkowo upartą i twardą niewiastę, która musi postawić i postawi na swoim.

Od dłuższego czasu nie sięgałam po romanse historyczne, jednak zapowiedź nowej powieści Stephanie Laurens szybko mnie skusiła. Twórczość autorki nie jest mi obca, miałam przyjemność poznać kilka powieści z cyklu Cynsterowie, którego...

kretka221 | 2013-09-01
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 01 września 2013

Nie wiedziałam ze tego typu książka tak bardzo Mnie wciągnie.Wątek poszukiwania skarbu rodzinnego połączony z wątkiem miłosnym po prostu rewelacja. Jak na początku książki zobaczyłam rok 1825 pomyślałam ze nie przeczytam jej a tu takie zaskoczenie po prostu nie mogłam się od niej oderwać.Polecam:)