Wąż nieskończoności.

Wydawnictwo: Illuminatio
Bożena

Drunvalo Melchizedek wyjawia prawdziwą, pozytywną przepowiednię Majów! Teraz, gdy zakończył się cykl 25 625 lat i otworzyło się okno Końca czasu, nieśmiertelność powoli staje się rzeczywistością, a wszelkie różnice znikają – jedność objawia się wokół nas i w naszym wnętrzu. Ci, którzy tego nie czują, powinni wsłuchać się w to, co mają do przekazania przodkowie – oni posiadają klucze do naszej przyszłości!
Mamy jedyną okazję do tego, by na nowo połączyć się z naszymi antenatami, którzy wciąż żyją na Ziemi jako Majowie Itza oraz inne rdzenne plemiona z różnych zakątków świata. Pozostało nam już niewiele czasu. Drogę wiodącą do Nowego Świata musimy odnaleźć do 15 listopada 2015 roku… Świat, w którym obecnie żyjemy, zupełnie w naturalny sposób się wówczas bowiem rozpadnie. Nie możemy nic z tym zrobić – jest to naturalny cykl kosmiczny. Ale uda nam się przetrwać i wznieść się na wyższy poziom świadomości, jako że ta część podróży jest zaledwie końcem naszego Starego Świata.
W nowej pięknej rzeczywistości będziemy niczym nowo narodzone dzieci. Wielki Duch udzieli nam wszelkiej łaski. Staniemy się współ-twórcami Wszechświata.
By ta prawdziwa pozytywna przepowiednia Majów się jednak spełniła, należy wsłuchać się w ich słowa: oddychajcie za pomocą swoich serc. Nadszedł czas, byście przypomnieli sobie, kim tak naprawdę jesteście. Nowy Świat jest już gotów na nasze przybycie.

In La’Kesh: Ty jesteś innym mną, ja jestem innym Tobą.

źródło opisu: http://www.illuminatio.pl/

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Rachela Dylik | 2017-02-15
Przeczytana: 02 lutego 2017

Pochłonęłam tę lekturę jednym tchem, bardzo mi odpowiada styl pisania Melchizedeka i z każdą kolejną książką mam ochotę na więcej.

Wiele informacji zawartych z tej pozycji znajdziemy w "Pradawnej Tajemnicy Kwiatu Życia", ale dla mnie "Wąż Nieskończoności" stanowi dobre uzupełnienie do niej.

Najlepiej czytało mi się barwne opisy wypraw, w których Drunvalo brał udział razem z Majami oraz przedstawicielami z całego świata i brali oni wszyscy razem udział w ceremoniach mających za zadanie odbudowanie siatki świadomości otaczającej naszą planetę, by tą świadomość podnieść i umożliwić nam dalszy wzrost duchowy. Opisy te były tak przepełnione pięknem i magią, że czasem zdarzyło mi się uronić łezkę wzruszenia i czułam jak przepełniają mnie emocje, czułam, że misja, którą oni wszyscy wykonywali, miała dla nas naprawdę duże znaczenie.

Nie potrafię się tylko odnieść do okresu, który jest przedstawiony w tej książce jako okno czasu które miało się zamknąć w 2015 roku i w tym czasie miało...

Adam89 | 2015-04-09

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Według tej książki ma nastąpić jakaś transformacja do końca roku 2015.

Deid | 2013-08-30

Pierwsze co przykuło mą uwagę to okładka, a dokładniej to co się na niej znajduje. Wąż którego widzimy to tak zwany "Ouroboros", mający szerokie znacznie symboliczne. Jest to wąż który zjada swój ogon, symbolizując rotację, zniszczenie a tym samym odrodzeni, jak i nieskończoność, w kontekście czasu i życia.

Tak też tematyka tej książki jest mocno powiązana z tym motywem, lecz bardziej od stron duchowo-ezoterycznej.
Mamy tu spore źródło wiedzy o Atlantydzie, przepowiedni Majów, Geomancji. W tym także "ezoterycznych interpretacjach religii świata", wyższych stanach świadomości duchowej, teoriach spiskowych które mają sens i brzmią rzetelnie, a do tego są naukowo udowodnione.
Autor omawia nawet szczegółowo cywilizacje ludów Atlantydy, oraz twórców kryształowych czaszek .

Nie miej sam osobiście czytając, z góry założyłem pogląd iż książce najbliżej jest gatunkowi fikcji naukowej z elementami ezoteryki, nie mam tu na myśli akurat Science-Fiction.

Trzeba uważać aby nie pomieszać...

Shetani | 2013-06-26
Przeczytana: 23 czerwca 2013

In La-Kesh – Ty jesteś innym mną, ja jestem innym Tobą
Datę 21 grudnia 2012 roku wszyscy uznali za potencjalny koniec świata. Jednak czy Majowie faktycznie użyli takich słów do jej określenia? Może to miał być tylko koniec jakiegoś etapu w dziejach ludzkości? Przełom, dzięki któremu zyskamy nową jaźń, nową wiedzę, nową świadomość. Jeżeli jesteście naprawdę ciekawi, co też Majowie mieli na myśli to powinniście sięgnąć po książkę Drunvalo Melchizedek’a – „Wąż Nieskończoności”.

To naprawdę niesamowita pozycja, która sprawi, że zaczniecie inaczej niż do tej pory postrzegać świat. Początkowe strony to krótkie zapowiedzi tego, co nas czeka w trakcie dalszej lektury. Krótkie zdania o ogromnym znaczeniu, których sens autor wyjaśnia dopiero później. Jednak niezmiernie spodobał mi się ten zabieg, bo od razu wczułam się w klimat tej książki, a mój umysł stał się bardziej otwarty na zdobywanie wiedzy. Nie ukrywam także, że te kilka stron bardzo rozbudziło moją ciekawość, a zainteresowanie...