Zdobywanie informacji. Technika szybkiego zadawania trafnych pytań

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Książka ta to swego rodzaju praktyczny program treningu. Zawarte w niej ćwiczenia, zadania i przykłady mają zachęcić czytelnika do aktywnej pracy nad techniką zadawania pytań. Przedstawiona natomiast w zwięzłej formie część poświęcona teorii pozwoli na zrozumienie celu treningu. Technika szybkiego zadawania trafnych pytań skierowana jest do wszystkich osób, które chcą odnieść sukces przez świadome prowadzenie rozmowy, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone