One Sweet Ride

Cykl: Play by Play (tom 6)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
Nikitka

Gray Preston was born into money, but he’s built his racing empire on hard work and muscle. And now that Gray has millions of fans, his senator father sends one of his aides, Evelyn Hill, to elicit Gray’s help in garnering votes for the upcoming national election. Gray wants nothing to do with his estranged father’s campaign, but Evelyn can be pretty persuasive. She’s willing to learn about racing, and maybe even get a little dirty.

Evelyn’s number-one goal is politics, which makes working with Gray difficult, because his only passion is fast cars. As she and Gray spend time together, he teaches her about the sport he loves, and she learns a lot about the man behind the wheel. The more she learns, the more she wants him. But any desire that threatens to derail the carefully laid plans for her future is a dangerous one.

With the passion Gray and Evelyn share running hotter than either imagined, one of them is going to have to compromise, or else run the risk of losing more than their hearts.

źródło opisu: http://www.penguin.com

źródło okładki: http://www.penguin.com

tylkojego095 | 2018-08-25
Przeczytana: sierpień 2018

aww.. nie wiem co ma w sobie ta seria;/
Niby za mało dramatu jak dla mnie i wgl. , a i tak sięgam po dalsze tomy-__-
Ciekawie i zabawnie na leniwy wieczór, ale nic ponad to ;D
Mimo wszystko jak już zaczęłam tą serie to zapewne skończę:)

Bardzo dobra pozycja, najmniej w moim klimacie ale nasza parka <3 cud, miód i orzeszki.

lulamae | 2017-07-04
Przeczytana: 24 czerwca 2017

Szósty już tom sportowej serii 'Play by Play'. Tym razem naszymi bohaterami zostają kierowca wyścigowy - Gray Preston i pracownica ojca Graya, senatora Prestona - Evelyn Hill.

Gray kocha wyścigi ponad wszystko, ale wybranie takiej ścieżki zawodowej spowodowało poróżnienie się ojca i syna w przeszłości. Od lat Gray i ojciec nie utrzymują kontaktu, a Gray jest wyjątkowo cięty na wszystko co dotyczy ojca, ale trudno się dziwić, jeśli czyta sie jaki był ojciec w przeszłości. Aż tu nagle dnia pewnego na Graya czeka piękna kobieta, która jak się okazuje została wysłana przez ojca z prośbą o wsparcie przy uzyskaniu głosów podczas wyborów. Czy Gray się zgodzi?

Evelyn Hill marzy o karierze w Białym Domu, to od zawsze był jej cel życiowy. Pracuje ciężko i osiąga to czego pragnie, ale czy oporny Gray nie stanie się przeszkodą na jej drodze?

Jak ta dwójka się dogada?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Nie będę ukrywała, ta seria mi się przejadła... autorka nie ma za bardzo nic nowego do...

Agnieszka | 2016-06-28

Tego się nie spodziewałam. Zaskoczenia dwa... po pierwsze autorka prezentuje nam zawodnika sportów motorowych, popularnych w USA, a po drugie wątek polityczny. Bałam się, że będzie sztywno i nudno, ale na szczęście nie miałam racji:) Kolejna świetna historia:)

książek: 2021
Magda | 2014-03-18
Przeczytana: 17 marca 2014

Nareszcie nie o hokeju, bejsbolu czy futbolu. Samochody. Szybka jazda. Nareszcie coś innego. Ale... no właśnie. Zbyt przewidywalna. Zbyt cukierkowa. Zupełnie jak gdyby zabrakło tej "pary" do pisania. No i pojawienie się par, które będą w kolejnych częściach. Zbyt przewidywalne. Niby fajnie, że już mogłam ich połączyć, ale zachowanie ich w tej części było takie... nastoletnie i rozkapryszone - że nie wiem, jak pójdzie mi z kolejnymi częściami. Nie mniej jednak warto ją przeczytać. Choć nie powaliła na kolana.

Boguśka Kowalska | 2014-01-10
Przeczytana: 07 stycznia 2014

Wszystkie erotyki Jaci Burton są genialne. Trzymają w erotycznym napięciu;)
Czytasz jednym tchem.

Iwon222 | 2013-12-12

Jak każda książka z serii pbp niesamowita !
piekielnie gorąca :D Uwielbiam Jaci Burton i jej sposób pisania :)
w książce oczywiście nie brakuje gorących scen oraz gorących facetów :D
czego chcieć więcej ? :D

Britta | 2013-11-19
Przeczytana: 18 listopada 2013

Jak zawsze Jaci Burton pokazała klasę. Książka baarrddzzoo gorąca !!!!! Pełna sexu. I co najlepsze nie trzeba czekać i czekać na rozwój wydarzeń. Akcja dzieje się szybko i konkretnie i to mi się podoba. Bohaterowie pełni energii, marzeń, z pasją wykonujący swój zawód. Książka jak poprzednie bardzo mi się podobała. Czytało się ją szybko i bezstresowo. Idealny gorący, namiętny romans do przeczytania na jeden wieczór.

gosia-1305 | 2013-11-18
Na półkach: Przeczytane, Pomieszane
Przeczytana: listopad 2013

książka fajna na spokojny wieczór. oczywiście duuuużo seksu, ale tak już jest z tą serią :)

joanna12afi | 2013-11-16
Na półkach: Przeczytane, Moon+

Tak, tak i jeszcze raz tak. Ja poprostu kocham tą serię i tych facetów:). Sposób pisania tej autorki jest świetny. Pisane przez nią historie są wciągające, z fajnymi dialogami i gorrrącym seksem. Z niecierpliwością czekam na kolejną część:)