Thrown by a Curve

Cykl: Play by Play (tom 5)
Wydawnictwo: Berkley Books
Thrown by a Curve
Thrown by a Curve, Jaci Burton
angielski
Nikitka

Sports medicine specialist Alicia Riley has the job of her dreams, until she's assigned to star pitcher Garrett Scott. Undergoing shoulder rehab, it's make it or break it time for Garrett, and he needs to focus to get back on the mound in time for opening day. But close proximity and combustible chemistry is a dangerous combination, and both Alicia and Garrett have a lot to lose if this doesn't work.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/13551531-thrown-by-a-curve

źródło okładki: http://www.amazon.com/Thrown-Curve-Play---Play-Nov...»

tylkojego095 | 2018-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2018

Jak na razie zajmuje u mnie honorowe 2 miejsce, zaraz po pierwszej części;)
Jest zdecydowanie ciekawsza i bardziej wciągająca niż poprzednie 3 tomy;)
Szkoda tylko, że cała seria jest taka delikatna z uczuciem, że to już było(?)
Bez większych dramatów, wybuchów zazdrości itp.
W końcu to niby tacy wielcy sportowcy, a tu bez szalonych qrupies?:/ ehh...
Zapewne sięgnę po kolejną część.. Musi być coś ze mnie z masochistki skoro to zrobię, ale ciekawość zwycięży:)

Kolejny romans, wciągnięty w ciągu kilku godzin. Polecam gorąco, fantastyczna sprawa :D Szczególnie gdy ma się słabość do sportowców :)

lulamae | 2017-07-04
Przeczytana: 16 czerwca 2017

Alicia Riley - kuzynka Gavina (#2) i Micka (#1) oraz specjalistka od medycyny sportowej. Kiedy Garrett Scott - miotacz St. Louis Rivers doznaje kontuzji to właśnie Alicie wybiera na swoją terapeutkę. Alicia ze swoimi nieustępliwymi metodami i wyszczekaną buźką ma za zadanie przywrócić Garretta do sprawności do początku nowego sezonu...

Ale co zrobić z iskrami, które przelatują pomiędzy nimi?

Siedzę dobrą chwilę i zastanawiam się co mogłabym napisać o tym tomie..., i totalnie nie mam pomysłu. Nie zachwycił mnie ten tom, tak samo jak poprzedni. Bardzo takie wtórne są te tomy... wszystko kręci się w kółko... chwilami miałam wręcz wrażenie, że autorka co jakiś czas kopiowała tekst sprzed kilku/kilkunastu stron, wklejała go ponownie i lekko modyfikowała, bo miałam wrażenie, że wciąż czytam te same teksty.

Nie powiem nic więcej, bo nic mi nie przychodzi do głowy - a to w moim przypadku nie jest dobry znak. Jak nie mam nic do powiedzenia to zazwyczaj dlatego, że po prostu ksiażka jest...

Agnieszka | 2016-06-28

Ale się uśmiałam... młoda dziewczyna daje popalić wielkim specom od fizjoterapii rozczulającym się nad gwiazdą sportu. A gwiazdor zachowuje się jak primabalerina ze złamanym paznokciem (trochę ubarwiłam). Nie od dziś wiadomo, że kobiety są konsekwentne w działaniu... skoro facet ma grać na 200%, to zagra... już ona o to zadba, nawet jeżeli będzie musiała skopać jego 4 litery:)

Alastria | 2015-01-13

z tej całej seri ta i pierwsza cześć mi się najbardziej podobała

Iwon222 | 2014-02-23

Kolejna genialne część.
Jak to w każdej książce poznajemy seksownego sportowca i tym razem kuzynkę Gavina i Micka :D
Przez pierwszą połowę książki mijali się wzajemnie, aż w końcu bam ! zaaskoczyło, haha co było wiadome :)
i druga połowa książki to walka między nimi, czy jest między nimi tylko seks czy coś więcej. Polecam

Beata Dudek | 2014-01-18

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie można znaleźć tą książkę przetłumaczoną na język polski? z góry dziękuję :)

Betty | 2013-12-01

muszę powiedzieć, że jestem pod urokiem wszystkich części play by play i mimo, że są do siebie podobne ( trochę się martwiłam, że poczuję przesyt seksownymi sportowcami i wzdychającymi do nich kobietami ;)), nie zawiodłam się ;) myślę, że tak lubię ta serię, ponieważ mimo, że każda część opowiada losy innych bohaterów, to daje też wgląd w dalsze życie bohaterów poprzednich części. Cóż...tu znów mamy pana z cudownym ciałem i kobietę z własna karierą, która jest niepewna, czy rodzące się uczucie jest warte tego, by postawić na szali pasję, jaką jest praca. Rozwój sytuacji troszkę wolniejszy w porównaniu z poprzednimi częściami ( dopiero gdzieś w połowie książki akcja między bohaterami zaczyna się na całego ;)), ale czyta się tak samo dobrze i po tylu książkach o Rileyach, wciąż czekam na kolejne, więc to chyba dobry znak? Zdecydowanie polecam, jak poprzednie ;)

książek: 1916
emi_g | 2013-07-31
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: 31 lipca 2013

No w końcu!!! Alicia Riley, specjalistaka medycyny sportowej, pracuje dla drużyny St. Louis Rivers i jej niewyparzona buźka, sprowadza na jej drogę Garretta Scotta, miotacza drużyny dla której pracuje. Zostaje jego wyłączną terapeutką i ma go przygotować do rozgrywek, po tym jak nabawił się fatalnej kontuzja ramienia. Oj między tą dwójką sie zadzieje...nie będą mogli długo oszukiwać tego co się między nimi wytworzy...będzie gorąco...Poznamy bohaterów kolejnych części, kumpli Garretta:):) Słodziaki...hihi...A nasza dwójka, cóż masaże i wspólne treningi zbiżają...nawet bardzo:) Chociaż byli twardzi do połowy książki:)

Malwa | 2013-07-29
Przeczytana: marzec 2013

W tej książce po raz przedostatni mieliśmy szansę spotkać się z członkami rodziny Riley. Od początku widać było, że Alicia musi być spokrewniona z Mickiem, Gavinem, Jenną i Colem - ten sam pazur, nieustępliwość w dążeniu do celu i nieodparty urok Rileyów;)