Schudnij zgodnie ze swoją grupą krwi

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Badania naukowe wykazały, że odżywianie pozostaje w ścisłym związku z grupą krwi każdego człowieka; stosując dietę odpowiednią dla danej grupy, można skutecznie i trwale stracić na wadze. Książka wyjaśnia w sposób przejrzysty najważniejsze zasady żywienia i proponuje łatwe w przygotowaniu, smaczne potrawy. Wykorzystując podane tabele produktów spożywczych, można samodzielnie tworzyć własne jadłospisy.

orchideaidea | 2014-10-23
Przeczytana: 31 października 2014