Oceansoul

Zawartość tomu: Keith Laumer - "Sposób Yillów" (nowość) Harry Harrison - "Parametr K" (nowość) Frederik Pohl - "Tunel pod światem" Fredric Brown - dwa shorty: "Eksperyment" (nowość) i "Wartownik" R. A. Lafferty - "Sodoma i Gomora, Teksas" (nowość) Murray Leinster - "Szalona planeta" (nowość) Stanley G. Weinbaum - "Odyseja kosmiczna" Cyril M. Kornbluth - "Największy szczęściarz w Denv" Malcolm...

Zawartość tomu:

Keith Laumer - "Sposób Yillów" (nowość)
Harry Harrison - "Parametr K" (nowość)
Frederik Pohl - "Tunel pod światem"
Fredric Brown - dwa shorty: "Eksperyment" (nowość) i "Wartownik"
R. A. Lafferty - "Sodoma i Gomora, Teksas" (nowość)
Murray Leinster - "Szalona planeta" (nowość)
Stanley G. Weinbaum - "Odyseja kosmiczna"
Cyril M. Kornbluth - "Największy szczęściarz w Denv"
Malcolm Jameson - "Lilie życia"

źródło opisu: http://solarisnet.pl/

źródło okładki: http://solarisnet.pl/

MałySuseł | 2017-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Dziesięć opowiadań z lat 1920 - 1962 (w tym dwa mikro). W zasadzie tylko jedno nie przypadło mi do gustu, ale kto inny może równie dobrze uznać, że jest najlepsze w zbiorze. Największe wrażenie zrobił na mnie "Tunel pod światem" Frederika Pohla.