Sangoma

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dookoła Świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
Sangoma
Renax

Amerykanin, pisarz postanawia zmienić swoje życie i w tym celu wyjeżdża do Afryki. Tam poznaje świat szamanów. Powoli poznaję tę kulturę i sam zostaje szamanem - sangomą. Dzięki temu udaje mu się wniknąć w siebie, poznać swoje dziedzictwo i osiągnąć duchową harmonię. Zakłada nową rodzinę i jest szczęśliwy.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.empik.com/sangoma-hall-james,326182,ksiazka-p

Renax | 2013-05-02
Przeczytana: 05 października 2010

Bardzo ciekawa książka. Jest to opowieść o amerykańskim pisarzu, który postanawia wyjechać do Afryki. Tam odnajduje szczęście - wnika w swoją przeszłość, zostaje szamanem, kontaktuje się z duchami przodków, poznaje co to jest miłość do kobiety i radość ojcostwa. Najlepsze w tej książce, dla mnie jako Polki, jest to, że Amerykanin może być szczęśliwszy pośród uboższych form cywilizacji materialnej. Jest ton jednak światom tego, że duchowo Afrykańczycy są bardziej rozwinięci, gdyż nie ignorują tego co im podszeptuje dusza.
Polecam