Szybka nauka. Zapamiętywanie

Wydawnictwo: Sorus
poradniki

Jest to pierwszy zeszyt z serii broszur pod wspólnym tytułem SZYBKA NAUKA, mających pomóc czytelnikowi w szybkim i łatwym samodzielnym uczeniu się, skutecznym zapamiętywaniu, efektywnym wykorzystaniu czasu i sztuce autoprezentacji. Prezentowane nowoczesne metody rozwijania możliwości umysłu wykorzystywane były na kursach prowadzonych przez firmę DynaMind. Pierwszy zeszyt poświęcony jest lepszemu zapamiętywaniu. Prezentuje mechanizmy zapamiętywania i procesy, jakie zachodzą w naszym mózgu, oraz opracowane przez naukowców techniki pamięciowe (zwane też mnemotechnikami), wybitnie zwiększające możliwość skutecznego i trwałego przyswajania informacji, a także praktyczne sposoby ich wykorzystania.

auri | 2017-04-17
Micky | 2015-11-18