Poradnik obieżyświata

Wydawnictwo: Sorus
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
838713337X

Pionierska propozycja na polskim rynku książek turystycznych: podręcznik dla miłośników samodzielnych wojaży! Autor globtroter, który odwiedził już ponad 200 krajów i odbył kilka podróży dookoła świata radzi, jak zorganizować wyprawę nawet do najodleglejszych zakątków Ziemi, uniknąć pułapek i niebezpieczeństw, podróżować mądrze i efektywnie, i to za naprawdę niewielkie pieniądze (np.: do Stambułu za 30 dolarów!). Niezbędna pozycja w biblioteczce każdego obieżyświata.

Matacz | 2011-08-29
Przeczytana: 2011 rok

Poradnik o sztuce taniego podróżowania. Gdy czytałem tą książkę informacje w niej zawarte były przydatne, jednak świat posuwa się wciąż do przodu, loty tanieją, coraz częściej promocję można złapać przez internet, więc w związku z tym polecałbym poszukanie aktualniejszego poradnika. Poza tym książkę o tanim podróżowaniu należy przeczytać tylko jeden, gdyż praktycznie w każdym jest to samo, a niektóre porady są tak oczywiste, że szanujący się autor najnormalniej w świecie by je pominął.

przyczajonytygrys | 2014-08-07
chumbawumba | 2014-03-03