Tajemnica doliny

Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
The secret of the Glen
emklara Monika

- Nie będziemy o tym rozmawiać za często, ale strasznie jestem ciekawa, dlaczego markiz urodził się upośledzony. Lord Strathcairn milczał przez chwilę, po czym odparł: - Jest zapewne jakieś medyczne wyjaśnienie, czy ja wiem. W Szkocji wszyscy jednak uważają, że to, co wydarzyło się w Ardness, było wynikiem klątwy! - Klątwy?! - wykrzyknęła Leona. - Nie chciałem mówić ci o tym wcześniej -...

Lord Strathcairn milczał przez chwilę, po czym odparł:
- Klątwy?! - wykrzyknęła Leona.
- Nie chciałem mówić ci o tym wcześniej - odrzekł - bo to mogłoby cię tylko przygnębić, ale od dwustu lat na książętach Ardness ciąży klątwa!
- Dlaczego? - zapytała Leona. - Kto ją rzucił?
Lord Strathcairn pociągnął łyk porto, zanim rozpoczął opowieść.

źródło opisu: Amber, 1995.

źródło okładki: Zdjęcie własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!