Makijaż w mgnieniu oka

Wydawnictwo: Galaktyka
makijaż, uroda
poradniki
joly_fh

W książce "Makijaż w mgnieniu oka" Rea zdradziła wiele szybkich trików i sekretów branżowych, pokazała jak błyskawicznie uzyskać ostrą jak brzytwa linię eyelinera i jak zmienić wygląd twarzy dzięki perfekcyjnemu kształtowi brwi dosłownie w kilka chwil. A jak brzmi jej najważniejsza wskazówka? Jeśli naprawdę masz niewiele czasu, maluj oczy jako pierwsze – podkład i szminkę możesz przecież nałożyć, zbiegnąc po schodach. Pełna zachwycających makijaży, świetnych fotografii instruktażowych i łatwych do zastosowania wskazówek nowa książka Rae Morris to obowiązkowa pozycja dla kobiet, które chcą wyglądać zachwycająco, ale na makijaż mogą poświęcić zaledwie kilka chwil…

Rae Morris stworzyła idealny poradnik dla współczesnych zabieganych kobiet. Autorka dzieli się swoją wiedzą, zdradzając proste makijażowe triki. Dzięki nim każda z nas może się nauczyć, jak wykonać piękny makijaż w zaledwie kilka chwil.
miesięcznik "Uroda"

źródło opisu: Wydawnictwo Galaktyka, 2013

źródło okładki: www.galaktyka.com.pl

Mylengrave | 2017-04-28
Na półkach: Przeczytane, Uroda
Przeczytana: 16 kwietnia 2017

Jedno z moich większych rozczarowań jeśli chodzi o literaturę makijażową. To ja może też napiszę poradnik, proszę:
1. Idź do pracy i zarób pieniądze.
2. Idź do sklepu i kup sobie cienie do powiek.
3. Nałóż sobie go na oko palcem lub pędzlem.
Gotowe! W mgnieniu oka, nieprawdaż?

Tego możemy się spodziewać w środku, tyle tylko, że jest dużo zdjęć. Totalnie bez sensu.

Lilianna | 2017-07-24
Przeczytana: 2013 rok