Półmaraton

Half-Marathon - You Can Do It
sport, bieganie, maraton
poradniki
joly_fh

Jest czas leżenia pod kocem oraz czas wstawania z kanapy i ruszania prostą ścieżką ku zdrowiu. Jeśli do tej pory bezskutecznie próbowałeś przekonać się do biegania lub też masz ochotę na drobną zmianę w swoich treningach, spróbuj marszobiegu. Metoda marszobiegu autorstwa Jeffa Gallowaya pomogła już setkom tysięcy biegaczy amatorów przygotować się do startu w maratonach i półmaratonach, a doświadczonym sportowcom dała szansę na poprawę osiągów czasowych. Co jeszcze Cię powstrzymuje?

Przejmij z wyprzedzeniem kontrolę nad zmęczeniem, by móc cieszyć się każdym biegiem.
Zacznij odczuwać siłę i energię nawet po dużym dystansie.
Odkryj sekrety szybszej regeneracji podczas długich biegów.
Zapomnij o obezwładniającym zmęczeniu po skończeniu treningu.
Naucz się przesuwać coraz dalej granicę wysiłku.
Energetyzująca moc marszu

Dzięki tej genialnej w swej prostocie książce poznasz perfekcyjny program treningu i stworzysz plan ćwiczeń idealnie dopasowany do Twojej formy. Dowiesz się, jak utrzymać motywację oraz eliminować dolegliwości i kontuzje. Nauczysz się stosować przetestowane metody, które umożliwią Ci kontrolowanie sprawności, odporności, poziomu zmęczenia oraz witalności.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: www.septem.pl