Bilans zdrowotny dojrzałego mężczyzny

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie mężczyzny
zdrowie, medycyna

Z biegiem czasu organizm zużywa się i zaczyna dawać do zrozumienia, że wymaga gruntownego przeglądu oraz stałej pielęgnacji. W poradniku znajduje się opis typowych dolegliwości występujących u mężczyzn po czterdziestce lub pięćdziesiątce. Są też przedstawione rutynowe badania, które należy w tym wieku wykonywać, aby wiedzieć, czy nie dzieje się nic złego w myśl powiedzenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Są też zaprezentowane skuteczne sposoby utrzymania młodzieńczego wyglądu i dobrego samopoczucia.