DIETA Z SUKCESEM

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
poradniki

Sukces diety odchudzającej tkwi w tym, by była ona skuteczna, a przyrządzane potrawy smakowały równie dobrze, jak te, którym zawdzięczamy nadwagę. Dieta z sukcesem została opracowana przez specjalistkę do spraw zdrowego odżywiania i sprawdzona przez nią samą oraz wiele innych osób.Książka zawiera 76 inspirujących przepisów na ubogowęglowodanowe i ubogotłuszczowe, ale smaczne i proste do przyrządzenia potrawy.Proponowane menu gwarantuje spadek wagi o kilka kilogramów już w ciągu pierwszych dwóch miesięcy stosowania.