Zagadki muzyczne

Wydawnictwo: Demart
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
muzyka
joly_fh

Muzyką może być wszystko. W szumie otaczających nas zewsząd dźwięków przestaliśmy już na nie reagować. Zobojętnieliśmy nawet na piękne brzmienia. Muzyki oczywiście najlepiej słuchać, ale warto też o niej mówić i poznawać jej korzenie, style, twórców oraz ich inspiracje. Temu właśnie służy pięknie zilustrowany zbiór 200 zagadek muzycznych. Mowa w nich także o wykonawcach muzyki, o instrumentach, o znaczeniu terminów muzycznych i o rozmaitych utworach – zarówno tych klasycznych, jak i współczesnych, reprezentujących różne trendy. Najobszerniejszy rozdział książki to zbiór ciekawostek, których zwieńczeniem jest muzyczna fotozabawa. Książkę polecamy młodym dociekliwym - przede wszystkim uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjalistom.

źródło opisu: Wydawnictwo Demart, 2013

źródło okładki: http://www.demart.com.pl/product/images/505-medium.jpg

Zania | 2016-12-10

Ksika dla kadego muzyka ktory zadaje pytania. Czyli kazdego:)

artdeco92 | 2013-07-10