Kreatywność

Wydawnictwo: Garmond
biznes, finanse

Kreatywność to kochanie tego co się robi znajdowanie w tym przyjemności, celebrowanie tego! Może nikt się nigdy o tym nie dowie... kto bowiem będzie cię chwalił za umycie podłogia Historia tego nie zauważy, gazety nie będą pisać o tobie ani publikować twoich zdjęć, ale to nie ma znaczenia. To co zrobiłeś sprawiło ci przyjemność. Miało wartość dla ciebie. Więc jeśli dążysz do sławy i myślisz, ż

enhap | 2013-01-17
Przeczytana: 07 stycznia 2013

Wybitne, piękne wykłady OSHO - mojego mistrza. Tym razem o Twórczości, co to znaczy Tworzyć. Otwierające, lub raczej utwierdzające już (po dłuższej lekturze) w dużo lepszych przekonaniach. Konieczne dla każdego, kto tworzy, lub chce stworzyć. Cokolwiek ;)

polka3 | 2013-08-13
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Pokazuje jak uwolnić są dusze z ograniczeń

Gosia | 2014-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Książka pełna jest prostych sposobów, jak poprzez kreatywne działania można osiągnąć spełnienie w życiu. Mądrość Osho jest mądrością uniwersalną, wypływa ona z doświadczeń ludzkości na przestrzeni wieków.

Vajlet | 2015-05-31
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam

Bardzo dobra książka. Polecam każdemu kto chciałby obudzić w sobie swoją kreatywność, bo niewątpliwie każdy z nas jest kreatywny. Książka dodaje motywacji, pokazuje w jaki sposób należy myśleć. Doskonała na czytanie przed snem jak i w długiej podróży.
W książkach Osho bardzo lubię wyróżnione ważne cytaty. Dzięki temu ważne treści czyta się dwa razy i lepiej zapamiętuje.

Sebastian | 2016-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Osho podszedł dosyć niestandardowo do kreatywności, nie mówię, że źle i nie mówię, że dobrze. Wiele rzeczy mi się w takim podejściu nie podoba. To, iż nie mamy zaprzątać sobie głowy pierdołami to rozumiem ale to, żeby pozbywać się wszelakiej wiedzy po to by tworzyć, uważam za trochę naiwne. Wszystko czego się uczymy ma nam ułatwiać życie, toteż powinniśmy się uczyć rzeczy nam niezbędnych. Problem, który ja dostrzegam w tym, żeby otworzyć się na słuchanie to podatność na manipulacje wszelakiego rodzaju. Mamy słuchać i mamy weryfikować. Na końcu książki o kreatywności jest kawałek o pieniądzach i to mi się podoba! Pieniądze są po to by nam przynosić szczęście i z tym się z Osho w 100% zgadzam. Przecież nikt nie może człowiekowi zabronić szczęścia nawet Bóg. Po to jest życie by się z niego cieszyć a nie umartwiać.

przygodka | 2016-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2016

O tym, że nie trzeba być wspaniałym artystą by być kreatywnym. Kreatywność na co dzień = życie w pełni.

sharifa | 2014-05-04
Przeczytana: 04 maja 2014

Osho ma tendencję do powtarzania się i tak jest i w tej książce. Mimo to warto przeczytać, po pierwsze w celu utrwalenia sobie jego nauk, po drugie, aby uświadomić sobie, że prawdziwa kreatywność nie ma nic wspólnego z tym, za co z reguły jest uważana.

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

aski1406 | 2016-11-12
Przeczytana: 11 listopada 2016