JAK KOCHAć PO ŚLUBIE?

Wydawnictwo: W drodze
poradniki

evax | 2012-09-30
Przeczytana: 2011 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,,Niebanalny poradnik w formie listów, adresowany do młodych i wciąż młodych małżonków. Z pewnością najbardziej zainteresuje zwłaszcza tych, którzy nieustanne kształtowanie więzi z najbliższą osobą pojmują jako twórczą pracę i potrafią cieszyć się z jej efektów. Książka, zamiast podawać gotową receptę na osiągnięcie idealnej małżeńskiej harmonii, uczy wrażliwości.,,

Źródło : http://www.gandalf.com.pl/b/jak-kochac-po-slubie/

monika5555 | 2016-03-30