Jak motywować ludzi

Wydawnictwo: Onepress
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Kierując ludźmi i kładąc nacisk na wyniki, potrzebujesz wsparcia ze strony otoczenia. Doskonałym jego źródłem mogą być Twoi pracownicy: są na wyciągnięcie ręki, lecz wyzwolenie ich pełnego potencjału wymaga wiele wysiłku także od Ciebie.Menedżerowie realizują wyznaczone cele dzięki współpracy z ludźmi. Możesz osiągnąć więcej, pod warunkiem, że każdy członek Twojego zespołu będzie pracował bardziej efektywnie. Spraw, by pracownicy nie ograniczali się do wykonywania poleceń, lecz dążyli do doskonałości we wszystkim, co robią.Ta książka odkrywa przed Tobą najlepsze metody i techniki motywowania podwładnych, bez względu na to, czy w pracy zespołowej stawiasz przede wszystkim na produktywność, jakość czy też dokładność. Gdy wprowadzisz prawidłowy system motywacyjny, przekonasz się, jak wiele można zmienić na lepsze.Zarówno teoretyczne wyjaśnienia różnych aspektów motywacji, jak i zawarte w książce praktyczne wskazówki, pomogą Ci: neutralizować czynniki destruktywne, wzbudzać u pracowników pozytywne nastawienie, tworzyć atmosferę entuzjazmu i zaangażowania, koncentrować wysiłki na najważniejszych zadaniach. Jak motywować ludzi to poradnik, w którym ujęte są wszystkie najważniejsze zagadnienia i problemy, jakie możesz napotkać, kierując zespołem: od nagradzania pracowników do wdrażania systemu motywacyjnego w dziale lub całej organizacji.

Pola | 2014-09-09
Przeczytana: 2005 rok

Bardziej o tym jak asertywnie zachowywać się wobec różnych charakterów. Dość ciekawe i treściwe.

Kashha | 2015-12-16
Natalia | 2015-09-04