Jak poradzić sobie z niegrzecznymi dziećmi

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Poradnik ma pomóc zwykłym rodzinom znaleźć metody, dzięki którym życie codzienne stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Można się z niego dowiedzieć, jak poprawić niewłaściwe zachowania i stworzyć nowe wzorce, umożliwiające znalezienie rozwiązań w rozmaitych sytuacjach. A co najważniejsze, zawiera rady, jak stworzyć atmosferę wyzwalającą właściwe zachowania, tak aby coraz rzadziej trzeba było reagować na nieodpowiednie. Metody rozwiązywania problemów podane są w taki sposób, że szybko i bez trudu można znaleźć potrzebną w danej chwili informację.

Sylwia Jędrzejewska | 2016-02-19
Na półkach: Psychologiczne, Przeczytane