Vassalord t. 5

Vassalord
manga, yaoi
komiksy
Milina

Piąty tom przyniesie Wam finał walki z Barrym oraz jeszcze więcej tajemnic. Charles i Rayflo rozwiązują zagadkę Alpharda Wayne'a i lądują w jego rezydencji. Cherry pozna kilka nowych faktów dotyczących swojego pana po czym wkroczy do świata celebrytów i blasku fleszy...

źródło opisu: http://yatta.pl/Vassalord_5,14424.htm

źródło okładki: http://studiojg.pl/Vassalord,12494.htm?nr=5

Anezka | 2019-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2019

W tym tomie jest wyjaśnione dlaczego został wampiro-cyborgiem, i tym samym został sklejony w całość. Niby powód banał, ale gdyby tego nie było napisane to bym nie zgadła.

Rege | 2018-02-22

Obciąć sobie to i owo, bo nie można przez to czytać ulubionej książki... wstyd przyznać ale ja nie jestem na takie poświecenie gotowa.

książek: 2084
Justyna | 2013-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2013

Podoba mi się duet Barry i ćpun. A raczej trio, bo jeszcze pies ^^'

Yuya | 2013-06-21

Ahhh, seria powoli zmierza do końca, jednak wiele spraw jest jeszcze nierozwiązanych-ten tomik po brzegi wypakowany jest akcją, sytuacja zmienia się praktycznie z rozdziału na rozdział, a nawet szybciej.
Nie tracić czasu na czytanie recenzji, czytać Vassalorda!