Leczenie lęków i depresji

Wydawnictwo: Rebis
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Na depresję i lęki cierpią miliony ludzi. Ich przyczyną, jak dowodzą badania SPECT, są w dużej mierze dysfunkcje mózgu, których właściwe zdiagnozowanie i leczenie bardzo poprawia stan chorych. Autorzy przedstawiają siedem rodzajów lęków i depresji, wyjaśniają ich źródła i prezentują metody leczenia.Czytelnicy znajdą też w tej książce historie wyleczonych oraz kwestionariusz pozwalający rozpoznać ewentualne schorzenie.

apache_server | 2014-01-24
Przeczytana: 28 maja 2012

Nie wiadomo czy metoda SPECT jest bardzo rozpowszechniona w badaniach mózgu. Ale ta książka zawiera dokładne opisy stanów chorobowych różnych przypadków chorób lub zaburzeń psychicznych. Świetny spis leków psychotropowych. Streszczony spis objawów lęków i depresji. Książka jest dla wszystkich, którzy interesują się funkcjonowaniem ludzkiego mózgu.

Proboszcz | 2016-05-28
Na półkach: Niedoczytane, Przeczytane