Park przy ulicy Klasztornej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Parki Krakowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida
Klasztorna, Mogiła, Nowa Huta
ania_och

W 2001 roku zrodził się pomysł wydania zeszytów monograficznych o krakowskich parkach i terenach zielonych, których celem było wzbudzenie zainteresowania wartościami przyrodniczymi, kulturowymi, historycznymi, krajobrazowymi i użytkowymi krakowskich założeń parkowych. Seria Parki Krakowa jest pomocą merytoryczną dla nauczycieli przy organizacji zajęć ekologicznych z młodzieżą w wybranym parku. Dla mieszkańców Krakowa i turystów odwiedzających nasze miasto jest wskazówką i przewodnikiem w poznawaniu i odwiedzaniu terenów zielonych.

źródło opisu: www.okn.edu.pl

źródło okładki: zdjecie autorskie