Menedżer w działaniu T. 1

Wydawnictwo: C.H. Beck
poradniki

W pierwszym tomie poradnika znaleźć można odpowiedzi na szereg pytań związanych z pracą menedżera, w tym: jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i prowadzić grę o przyszłość firmy, co oznaczają fundamentalne zasady postępowania, na ile możliwe jest kreowanie wysokiej jakości,ograniczanie ryzyka i sprawowanie racjonalnej kontroli.Menedżerom, zwłaszcza startującym w biznesie, książka dostarcza wiele praktycznych wskazówek na temat planowania, organizowania, podziału zadań, kierowania i kontrolowania w firmie.

Rina | 2014-09-15