Polska sztuka ogrodowa. Krótka historia kompozycji i rewaloryzacji

Okładka książki Polska sztuka ogrodowa. Krótka historia kompozycji i rewaloryzacji Janusz Bogdanowski
Janusz Bogdanowski Wydawnictwo: Historia Iagellonica sztuka
sztuka
Historia Iagellonica
1999-01-01
1999-01-01
polska sztuka ogrodowa

Okładka książki Z dziejów Krowodrzy Zbigniew Beiersdorf, Janusz Bogdanowski, Ewa Heczko-Hyłowa, Małgorzata Niechaj, Jolanta Więckowska, Piotr Worytkiewicz
Z dziejów Krow... Zbigniew Beiersdorf...
Okładka książki Architektura gotycka w Polsce, t. 1-3 Janusz Bogdanowski, Ryszard Brykowski, Tadeusz Chrzanowski, Marian Kornecki, Robert Kunkel, Marian Kutzner, Zbigniew Morawski, Szczęsny Skibiński, Tomasz Węcławowicz, Mieczysław Zlat
Architektura g... Janusz Bogdanowski,...

Napisane może nieco skomplikowanym językiem, przez co trzeba się skupiać bardzo na tekście, za to zadrabia bardzo dobrymi rysunkami, które bardzo ładnie ukazują to wszystko, co może nam umknąć czytając.

• Ogród
  • Rośliny

Dodaj cytat z książki Polska sztuka ogrodowa. Krótka historia kompozycji i rewaloryzacji