Dom jest punktem wyjścia. Eseje psychoanalityczne.

Tłumaczenie: Anna Czownicka
Wydawnictwo: Imago
Home is where we start from. Essays by a psychoanalyst.
psychoanaliza, rodzina, dom, jednostka
deaf_as_fcuk

Przy wyborze artykułów do tego tomu kierowaliśmy się zasadą, by ich tematyka odzwierciedlała szerokie zainteresowania Winnicotta. W efekcie powstała książka, która – jak mamy nadzieję – oddaje głębokie przekonanie autora o tym, że struktura społeczeństwa odzwierciedla naturę jednostki i rodziny, a także pokazuje jego własne poczucie odpowiedzialności za to konkretne społeczeństwo, w którym żył. Mamy również nadzieję, że książka ta sprawi czytelnikowi przyjemność – Winnicott z pewnością bardzo by sobie tego życzył.
Claire Winnicott, Roy Shepherd, Madelaine Davis
Z Przedmowy

źródło opisu: www.psychoanalityczna.pl

źródło okładki: www.psychoanalityczna.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!