Feng Shui. Jak korzystać z energii środowiska

Tłumaczenie: Przemysław Przystupa
Wydawnictwo: Poligraf
The Feng Shui companion: a user-friendly guide to the ancient art of placement
feng shui
Alicja

"Feng Shui - jak korzystać z energii środowiska" jest przewodnikiem korzystającym ze starożytnej chińskiej sztuki geomancji, w celu stworzenia równowagi, harmonii i powodzenia w Twoim środowisku. Autor, George Birdsall, z zawodu architekt, pokazuje - w oparciu o swoje własne doświadczenia - że zasady feng shui mogą być wprowadzone w życie niewielkim kosztem, często ze znaczącym polepszeniem...

Autor, George Birdsall, z zawodu architekt, pokazuje - w oparciu o swoje własne doświadczenia - że zasady feng shui mogą być wprowadzone w życie niewielkim kosztem, często ze znaczącym polepszeniem naszego fizycznego i finansowego bytu. I to zarówno w budynkach nowo budowanych, jak i już istniejących.
Prosta zmiana ustawienia mebli, czy postawienie rośliny w jakimś pomieszczeniu, może mieć zauważalny wpływ na indywidualne życie każdego człowieka.
Pozycja ta wprowadza Czytelnika krok po kroku w sztukę feng shui, ale również systematyzuje i poszerza wiedzę już zdobytą. Jako pierwsza porusza problem szkodliwości pól elektromagnetycznych, przepływów energii oraz wprowadza elementy radiestezji. Pokazuje, w jaki sposób może ona pełnić pomocniczą rolę w feng shui.
Książka dostarcza prostych instrukcji mających na celu stworzenie miejsca, w którym będziesz się dobrze czuł i chciał spędzić swój czas.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 1998

O-lan Wang | 2016-10-05