Recepta na sukces

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Podstawa sukcesu jest prosta: skoncentrować się na zabawie, a potem dopiero na nauce, motywować wcześnie i często. Przedstawiona tu metoda Wayne&a wskaże rodzicom, jak pomóc dzieciom stać się mistrzami w sporcie, sztuce lub nauce, a właściwie w czymkolwiek, do czego się zabiorą. Jej celem jest rozbudzenie w dziecku dążenia do sukcesu, radości życia i doskonałości postaw, które mają przetrwać aż do dorosłego życia. Książka jest mądra, ciepła i dowcipnie napisana.

mariola | 2016-10-22
DamianMorfeusz | 2013-08-12