Oczka i druty bez tajemnic. Robótki na drutach

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby
monotema

Ile pięknych, niepowtarzalnych rzeczy można zrobić na drutach z grubej lub cienkiej włóczki? Odpowiedź na to pytanie kryje się w mojej książce Oczka i druty bez tajemnic. Tej pozycji nie powinno zabraknąć w biblioteczce miłośników robótek na drutach. Własnoręcznie wydziergana bluzeczka, czapka, szal - to cieszy i motywuje do dalszej pracy. Zadowolenie, własna wizja wyrobu, niepowtarzalny wybór ściegu - to radość i duma.
Malować jak Leonardo da Vinci - mówią malarze, robić na drutach jak dziewiarka, która poznała treść tej książki - mówią osoby czekające na taką lekturę.
Życzę zatem urokliwych wyrobów i dużo radości przy samodzielnym dzierganiu wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom tej książki

źródło opisu: Zysk i S-ka, 2013

źródło okładki: http://sklep.zysk.com.pl/oczka-i-druty-bez-tajemnic.html

Lilu | 2015-03-02
Przeczytana: 02 marca 2015

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie brak chociażby rysunków do opisanych propozycji. Jest nazwa np. "tylko w takim swetrze zwiedzaj galerie malarstwa holenderskiego" (?!), schemat, ... ale nie wiadomo jak wygląda ten sweter. Jak zrobisz to dopiero zobaczysz? Dołączona jest tylko fotografia wzoru z tego tajemniczego swetra o wymiarach 5/10cm. Szkoda, bo wzory są bardzo ładne. Wygląda to tak, jakby dołączony miał być na końcu katalog fotografii omawianych dzianin, ale z niewiadomego powodu go niema. Może chodzi o prawa autorskie - bibliografia wskazuje na wzory z popularnych czasopism "druciarskich". Owszem są ilustracje, ale takie od czapy, dla ożywienia publikacji.

Kasia Kalbarczyk | 2016-06-10
Na półkach: Przeczytane, 2016