Raport szatana

Wydawnictwo: Poligraf
ewel61

Każdy człowiek przychodząc na świat i żyjąc na Ziemi ma jakiś wytyczony cel. Ma do wykonania jakieś zadanie i wykonuje je według określonego planu. Jakże często zadajemy sobie pytanie jaki jest sens życia. Pytanie tak proste a mimo to angażując całą naszą wiedzę i inteligencję trudno na nie odpowiedzieć. Dzieje się tak dlatego że jak twierdzi Pascal rozum zawsze pada ofiarą pozorów. Na podstawie pozorów i iluzji kłamstwa nie możemy podejmować decyzji dobrych prowadzących nas ku szczęściu. Prawdę poznajemy nie tylko rozumem ale także sercem. To właśnie plan serca może zapewnić nam sukces w osiągnięciu celu życia. Co się dzieje gdy ten plan jest niemożliwy do zrealizowania Czy możemy pierwotny plan zastąpić innym A jeśli tak to jakim Czy będziemy mogli kierować się głosem serca czy rozumu Każdy z nas pragnie być w życiu kochany i szczęśliwy. Każdy z nas pragnie kochać i dać szczęście. Czy możemy kochać rozsądnie Czy uszczęśliwi nas rozsądna miłość rozsądnie zbudowane szczęście Co lub kto przeszkadza człowiekowi w osiągnięciu pełni szczęścia Czy potrafimy kochać i wybaczać bezwarunkowo Jak ważna jest dla nas prawda o nas samych Co możemy z tą prawdą zrobić jak wykorzystać Śledząc perypetie pary głównych bohaterów książki i usilne starania by przeszkodzić im w wykonaniu planu serca ich opiekunów z piekła rodem każdy może odpowiedzieć sam na te pytania. Moi bohaterowie są bezimienni bowiem każdy z nas może znaleźć się na ich miejscu. Zwyczajna Ona zwyczajny On a cel piękny i choć też bardzo zwyczajny jakże trudny do wykonania. Wydawałoby się że nie ma nadziei na jego realizację. A jednak Mam nadzieję że losy tej pary poruszą nie tylko umysły ale także serca i być może wywołają uśmiech na twarzach czytelników. Jeśli tak będzie to ja będę najszczęśliwszą autorką na świecie.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl