Za oknem świeci słońce

9788363892074
inicjacja, dorastanie
komiksy
giera

Anja Wicki studiowała ilustrację na HSLU (Hochschule Luzern, Design & Kunst) oraz na Hamburg University of Applied Sciences. W swoich pracach Anja Wicki zapuszcza się w najróżniejsze rejony sztuki sekwencyjnej oraz artystycznego designu. Z wielką naturalnością łączy w swoich opowieściach elementy pozornie prozaiczne z fantastycznie absurdalnymi. Już od pierwszego panelu Anja Wicki pozwala czytelnikowi poczuć niebezpieczeństwo czające się w scenerii przypominającej sen, a jednocześnie niepokojąco realistycznej, a także wciąga widza w swój utopijny, pozbawiony fałszu świat.

Mieszka i pracuje w Szwajcarii.

źródło opisu: http://picturebook.pl/pl/p/Za-oknem-swieci-slonce%2C-Anja-Wicki/274

źródło okładki: http://picturebook.pl/pl/p/Za-oknem-swieci-slonce%2C-Anja-Wicki/274

nunu | 2014-12-16
Przeczytana: 08 grudnia 2014