Fotografowanie kobiet. 500 kreatywnych ujęć

Tłumaczenie: Piotr Cieślak
Wydawnictwo: Helion
500 Poses for Photographing Women: A Visual Sourcebook for Portrait Photographers
poradniki

Natchnienie na wyciągnięcie ręki! Czy są dni, kiedy cierpisz na brak weny? Nie masz pomysłu na zdjęcie, nie wiesz, od czego zacząć, a fotografowanie nie sprawia Ci przyjemności? Nie martw się. Zdarza się to każdemu! Trudno być pomysłowym i kreatywnym dzień po dniu, rok po roku, lecz czasem wystarczy drobna sugestia - jedna iskra, która pomoże przełamać brak weny. W tej książce znajdziesz...

Natchnienie na wyciągnięcie ręki!
Czy są dni, kiedy cierpisz na brak weny? Nie masz pomysłu na zdjęcie, nie wiesz, od czego zacząć, a fotografowanie nie sprawia Ci przyjemności? Nie martw się. Zdarza się to każdemu! Trudno być pomysłowym i kreatywnym dzień po dniu, rok po roku, lecz czasem wystarczy drobna sugestia - jedna iskra, która pomoże przełamać brak weny. W tej książce znajdziesz mnóstwo przykładów, które pomogą Ci ją wykrzesać!

Ten album to jedyna w swoim rodzaju pozycja na polskim rynku wydawniczym. Znajdziesz w nim 500 niezwykłych zdjęć, które porwą Cię swoim urokiem. Jego motywem przewodnim są zdjęcia kobiet. Ich fotografowanie jest niezwykłym wyzwaniem. Wybór najlepszej aranżacji w zależności od przeznaczenia zdjęcia, a także właściwy dobór oświetlenia, aby modelka wypadła znakomicie, wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia. Dzięki zawartym tu wskazówkom Twoje zdjęcia staną się jeszcze lepsze! Zachęcamy Cię również do sięgnięcia po albumy poświęcone fotografii par ("Fotografowanie par. 500 kreatywnych ujęć"), mężczyzn ("Fotografowanie mężczyzn. 500 kreatywnych ujęć") oraz panien młodych ("Fotografowanie panien młodych. 500 kreatywnych ujęć").

Fotografujesz kobiety? Sięgnij po idealne pomysły na niebanalne:
- zdjęcia studyjne
- portrety
- zdjęcia w pozach stojących, leżących i siedzących.

Wyjątkowy zbiór fotografii kobiet!

źródło opisu: helion.pl

źródło okładki: helion.pl