poradniki

Praca została zredagowana dla Czytelnika, który pragnie nauczyc sie słuchać innych i zrozumieć ich intencje, stara się przy tym sformuować czytelny komunikat składający się zarówno z warstwy słownej, jak i mowy ciała. Praca składa się z czternastu rozdziałów. Są one względem siebie autonomiczne, ale i kompatybilne. Obejmują wszystkie najważniejsze kwestie istotne w procesie komunikowania się, w tym naturę kodów niejęzykowych, strukturę umiejętności dotyczących przekonywania innych, błedy w komunikowaniu się oraz możliwości manipulowania partnerami interakcji.

Elenarin | 2015-08-11
koralina | 2013-04-18