Od agresji do czułości

Wydawnictwo: Jedność
8374420898
poradniki

Wielu rodziców szuka odpowiedzi na pytania, które są zawsze aktualne i pojawiają się w każdej rodzinie począwszy od problemów związanych z pracami domowymi, a skończywszy na kłopotach okresu dojrzewania. Astrid von Friesen charakteryzuje 60 najważniejszych zagadnień pedagogicznych, wykorzystując przy tym konkretne przykłady i podając wiele praktycznych wskazówek. Matki i ojcowie także ci samotnie wychowujący dzieci znajdą w tej książce niezwykle cenne informacje, które podpowiedzą im, jak najlepiej wspierać rozwój dzieci, aby były zdrowe, radosne i pewne siebie.