Jak się spowiadać

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Wielki Post to czas refleksji, rekolekcji, a także spowiedzi sakramentu, po którym z czystym sercem będziemy mogli radować się świętem Wielkiej Nocy. Nie dla każdego jednak przystąpienie do spowiedzi jest łatwe. Jeśli denerwujesz się spowiedzią, przeczytaj tę książeczkę pisze autorka, która sama doświadczała podobnych uczuć, wracając do Kościoła po wielu latach nieobecności. Czytelnik znajdzie tu szczegółowy opis kolejnych kroków w drodze do Sakramentu Pojednania, podany z poczuciem humoru, praktycznym nastawieniem i głęboko duchowym zrozumieniem.

Tybero | 2017-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2017

Kolejna króciutka książeczka, jednak bardzo rzetelna i opisuje problemy i porady odnośnie spowiedzi z perspektywy katolika który wraca do kościoła do dłuższej nieobecności. No ale ma też inne przesłanie, rzuca ciekawe światła na pojmowanie Sakramentu Pojednania, który wielu ludzi jednak nieco traktuje po macoszemu, uznają go za zwykła codzienność. Wielu ludzi nie docenia Sakramentu Pojednania, nie zdają sobie sprawy z jego wagi oraz że nie należy tego traktować jako wyznanie grzechu księdzu, lecz raczej Jezusowi, bo to on rękami kapłana odpuszcza nam nasze grzechy.
Panem Bogiem

wolnoscjakmarzenia | 2013-09-12