Jak się spowiadać

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Wielki Post to czas refleksji, rekolekcji, a także spowiedzi sakramentu, po którym z czystym sercem będziemy mogli radować się świętem Wielkiej Nocy. Nie dla każdego jednak przystąpienie do spowiedzi jest łatwe. Jeśli denerwujesz się spowiedzią, przeczytaj tę książeczkę pisze autorka, która sama doświadczała podobnych uczuć, wracając do Kościoła po wielu latach nieobecności. Czytelnik znajdzie tu szczegółowy opis kolejnych kroków w drodze do Sakramentu Pojednania, podany z poczuciem humoru, praktycznym nastawieniem i głęboko duchowym zrozumieniem.

wolnoscjakmarzenia | 2013-09-12
Dotta | 2012-11-10