Zgłosuj na książki roku 2017

Sekretne cierpienie

Cykl: Doktor Anna (tom 7)
Wydawnictwo: Pi
ABE
romans, saga norweska
Amanda

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-06-18
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Deszcz przeszedł ją na wspomnienie wieczoru, który w jej domu niespodziewanie pojawił się Ulf. Nie potrafiła sobie wyobrazić, co by było, gdyby nie zadzwoniła doktor Anna Bergen, gdyby nie zrozumiała tego, co Simone próbowała jej przekazać... ... Ich wargi odnalazły się w ciemności. Dla Simone był to najcudowniejszy pocałunek, jakiego doświadczyła w życiu. Czuła wyraźnie, że tym razem znalazła prawdziwą miłość.

Tym razem kolejna część sagi ma w sobie zawarty lekki dreszczyk emocji związany z brutalnym pobiciem. Ogólnie książkę czyta się podobnie jak poprzednie - szybko, lekko i przyjemnie.

Książkę oceniam na 4+

Olganyczkowiak | 2018-01-16