Twoja uzdrawiająca siła

Wydawnictwo: Amber
poradniki

Dar uzdrawiania można rozwinąć dzięki treningowi. Ta książka podsumowanie wieloletnich doświadczeń światowej sławy terapeuty i uzdrowiciela jest takim właśnie treningiem. Ujawnia, jak działają energie organizmu. Przedstawia metody uzdrawiania i szczegółowe instrukcje postępowania. Pokazuje, jak stworzyć swój osobisty program pracy z ciałem fizycznym i energetycznym, aurą, świadomością, bólem, stresem, lękiem,by pomóc sobie i innym. Ćwiczenia-medytacje wyzwalają uzdrawiającą energię i pozwalają wykorzystywać naturalną umiejętność posługiwania się nią..

Symphonie | 2015-03-26
Grażyna | 2012-11-10