Jak robić biżuterię z drutu i koralików

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
biżuteria
rękodzieło

Możecie Państwo sami zaprojektować wzór, zgodny z indywidualnymi upodobaniami i gustem, lub poszukać inspiracji i pomysłów wśród gotowej biżuterii..

dzosefinn | 2011-12-05
Przeczytana: 2011 rok

Na rynku można dostać - jak i przeczytać - zdecydowanie lepsze pozycje, niż ten poradnik. Jestem (można powiedzieć :P) weteranką pracy z biżuterią i ten poradnik jest dla mnie bezużyteczny. Jednak dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie rękodzieła może być bardzo pomocna. Ja czuję niedosyt.

TakaTroche | 2017-02-02

Moja opinia na: http://takieksiazki.blogspot.com/2015/05/jak-robic-bizuterie-z-drutu-i-koralikow.html

ŚliwkowaPanna | 2010-10-23
Przeczytana: 23 października 2010

Książkę w sumie dostałam w gratisie do zamówienia. Interesuję się biżuterią hand-made więc uznałam , że mogę trochę pomysłów podpatrzeć. Niestety nie ma tu informacji oraz porad jak robić ciekawsze wzory. Jak łączyć i z jakich elementów wykonywać naprawdę ciekawe kolczyki. Jednakże książka jest dosyć fajna, bo pokazała np jak ze zwykłego drutu zrobić kilka ciekawych połączeń oraz ozdóbek, które może trudnością nie grzeszą i osoby robiące biżuterię nie raz wykonują coś takiego jednak przyznam szczerze, że akurat takich zastosowań do tych wygięć drutu akurat się nie spodziewałam i bym na nie nie wpadła. Dla początkujących może być miła lekturka na jakieś 20 minut maksymalnie, no ale czego się spodziewać od mini poradnika z kilkunastoma stronami za 2zł?:)

somewhat_different | 2016-09-07
książek: 2062