Niepewność uczuć

Seria: Romanse Dawne
Wydawnictwo: Studio 96
Second thoughts
lumbarda

Dla lorda Carismonta, bogatego i przystojnego wdowca, wybór odpowiedniej żony z jego sfery nie stanowiłby najmniejszego problemu. Nie myśli jednak o sobie, gdyż najważniejsze dla niego jest dobro córki. Podczas rozmowy z Kate Kingsley, starającą się o posadę guwernantki, dochodzi do wniosku, że właśnie znalazł odpowiednią osobę, która będzie matką dla jego córki i proponuje kobiecie małżeństwo. Skromna i urocza wdowa, która ma na utrzymaniu syna, z wahaniem przyjmuje tę propozycję; małżeństwo z lordem Carismontem uwalnia ją raz na zawsze od kłopotów finansowych. Kiedy jednak już jako jego żona przybywa do zamku na małej wysepce u brzegów Kornwalii, przekonuje się, że ktoś - lub coś - za wszelką cenę chce zniszczyć jej szczęście.Ogarniają ją wątpliwości, czy słusznie postąpiła, wychodząc za tego bogatego arystokratę. Tylko potęga prawdziwej miłości zdoła je rozwiać, na przekór wszystkim przeszkodom.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

kotekv88 | 2014-09-26

Książka super, jest to raczej nierealna bajka ale piękna. Nie mogłam sie od niej oderwac tak mnie pochłoneła. Polecam Polecam ;-)