ABC wędkarstwa. Sprzęt, przynęty, ryby i łowiska

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
wędkarstwo
poradniki

Wszystko, co wędkarz powinien wiedzieć. Lektura obowiązkowa dla każdego początkującego i średnio zaawansowanego wędkarza, ale nawet mistrzowie znajdą tu coś dla siebie. łowienie ryb spokojnego żeru na spławik. Przynęty naturalne i sztuczne na ryby drapieżne. łowienie wybranych gatunków ryb. Wędkarstwo gruntowe. Sztuka łowienia na sztuczną muchę. To tylko część zagadnień, które zostały opisane w tej książce. Autor znany wędkarz i autor poradników wędkarskich odkrywa przed czytelnikami tajemnice swojego kunsztu, zdobytego dzięki długoletniemu doświadczeniu. Cytuje też opinie i rady innych mistrzów wędkarstwa.

Burgundd | 2013-01-17
Na półkach