10 nawyków, które rujnują kobiecą dietę

Wydawnictwo: KE Liber
poradniki

Jakie czynniki rujnują twoją dietęa Sprawdź, jak naprawić 10 najczęstszych błędów żywieniowych. Stale walczysz z nadwagąa Masz wrażenie, że czego byś nie robiła, zawsze przegrywasza Nie jesteś sama. podobnie jak ty, miliony kobiet na całym świecie mają ten sam problem zmaganie się z wagą, jest dla nich jak ciągła jazda szaloną kolejką górską w górę, w dół i znów w górę. Książka 10 nawykow, które rujnują kobiecą dietę pomoże ci wreszcie wysiąść z tej kolejki i już do niej nie wracać.

fiveoclocky | 2013-09-14
evax | 2012-09-30