Niebieskie puzzle

Wydawnictwo: Novae Res
7,6 (5 ocen i 1 opinia)
Darooo

Tak. Przyznaję bez bicia – nie znam własnej wartości. Moje nieszczęście polega na tym, że nie chcę jej poznać sama, na własną rękę, potrzebuję do tego koniecznie ­mężczyzny, który zrekompensuje mi przeszłość… Ale przecież ten brak szacunku i cierpliwości do samej siebie rodzi to samo u ­innych. Wbrew pozorom faceci nie lubią łatwych zdobyczy (nie chodzi tu wcale o ciało) i nie są w stanie ich tak szczerze pokochać. Więc może to jest tak, że każdy z nich będzie któregoś dnia tym „prawdziwym” dla tej jedynej i równie „prawdziwej”, która musi powiedzieć najpierw NIE na jego TAK…?

„Niebieskie puzzle”, pisane w formie pamiętnika, próbują znaleźć rozwiązanie zagadki, jaką jest granica pomiędzy wolnością a samotnością, miłością a obsesją, rozwagą a tchórzostwem, przeznaczeniem a nieświadomym popełnianiem tych samych błędów. Książka porusza temat samodzielności, wiary, a przede wszystkim sensu istnienia i szczęścia, które ciągle gdzieś nam ucieka.

Powieść adresowana jest do młodych dziewczyn, wkraczających dopiero w dorosłe życie (pierwsza praca, pierwsze miłości...), ale również do kobiet, którym nie jest dane w pełni cieszyć się ciążą i macierzyństwem.

źródło opisu: http://novaeres.pl/

źródło okładki: http://novaeres.pl/

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Collide
  • Fangirl
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Pół świata
  • Podziemny labirynt
  • Ekspozycja
  • Wyspa
  • Nie tacy oni straszni
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Szturmując niebo

7,51 (370 ocen i opinii)
Fangirl
Rainbow Rowell

8,06 (270 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

8,22 (9 ocen i opinii)
Nie tacy oni straszni
Federica Bosco

7,5 (2 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

Z jednym wyjątkiem
Katarzyna Puzyńska

7,87 (71 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
micholv | 2013-10-24

Bardzo fajna książka. Wzbudziła we mnie wiele emocji. Lekko się czyta i czuć pewien niedosyt, czekam na kolejna część.

Sara | 2015-02-19
Kamkore | 2014-11-02