Niebieskie puzzle

Wydawnictwo: Novae Res
7,6 (5 ocen i 1 opinia)
Darooo

Tak. Przyznaję bez bicia – nie znam własnej wartości. Moje nieszczęście polega na tym, że nie chcę jej poznać sama, na własną rękę, potrzebuję do tego koniecznie ­mężczyzny, który zrekompensuje mi przeszłość… Ale przecież ten brak szacunku i cierpliwości do samej siebie rodzi to samo u ­innych. Wbrew pozorom faceci nie lubią łatwych zdobyczy (nie chodzi tu wcale o ciało) i nie są w stanie ich tak szczerze pokochać. Więc może to jest tak, że każdy z nich będzie któregoś dnia tym „prawdziwym” dla tej jedynej i równie „prawdziwej”, która musi powiedzieć najpierw NIE na jego TAK…?

„Niebieskie puzzle”, pisane w formie pamiętnika, próbują znaleźć rozwiązanie zagadki, jaką jest granica pomiędzy wolnością a samotnością, miłością a obsesją, rozwagą a tchórzostwem, przeznaczeniem a nieświadomym popełnianiem tych samych błędów. Książka porusza temat samodzielności, wiary, a przede wszystkim sensu istnienia i szczęścia, które ciągle gdzieś nam ucieka.

Powieść adresowana jest do młodych dziewczyn, wkraczających dopiero w dorosłe życie (pierwsza praca, pierwsze miłości...), ale również do kobiet, którym nie jest dane w pełni cieszyć się ciążą i macierzyństwem.

źródło opisu: http://novaeres.pl/

źródło okładki: http://novaeres.pl/

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Słowa pamięci
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • W krainie kolibrów
  • Te chwile
  • Miłość przychodzi z deszczem
  • Wakacje
  • Blisko ziemi, blisko nieba. Ksiądz Jan Twardowski we wspomnieniach
  • Nie zmienił się tylko blond
  • Krew na śniegu
  • Włoska symfonia
  • Okularnik
  • Oddech smoka. Morderstwa na Sodermalmie
Słowa pamięci
Rowan Coleman

7,71 (14 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8,56 (9 ocen i opinii)
Blisko ziemi, blisko nieba. Ksiądz Jan Twardowski we wspomnieniach
praca zbiorowa

7,5 (4 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

Oddech smoka. Morderstwa na Sodermalmie
Lars Bill Lundholm

6,4 (5 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
micholv | 2013-10-24

Bardzo fajna książka. Wzbudziła we mnie wiele emocji. Lekko się czyta i czuć pewien niedosyt, czekam na kolejna część.

Sara | 2015-02-19
Kamkore | 2014-11-02