Kamasutra w plenerze

Wydawnictwo: Muza
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837495003X
poradniki

Praktyczny i inspirujący poradnik na temat fizycznego zbliżenia kochanków w romantycznej, naturalnej scenerii, oparty na najbardziej znanej starożytnej księdze, jaką napisano o sztuce miłowania. Odkrywa tajemnice, jak ożywić związek i wzbogacić współżycie o nowy, ekscytujący wymiar. Ponad 300 wspaniałych fotografii, wykonanych w egzotycznych plenerach Indii, emanuje aurą duchowej tradycji, naturalnego piękna i seksualnej intymności. Przejrzyste, łatwo zrozumiałe opisy zmysłowych pozycji miłosnych oraz sugestie ciekawych technik erotycznych, niechybnie spotęgują rozkoszne doznania. A inspirujące pomysły, jak znaleźć doskonałe miejsce na łonie natury, pozwolą stworzyć miłosny buduar na świeżym powietrzu.

Wiedźm | 2016-01-25
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Z ciekawości... Dobra, jeśli chcecie się pośmiać. Ja w każdym razie doznawałam ataków spazmatycznego śmiechu, nie dotrwałam dalej niż do połowy. Podobały mi się zwłaszcza sugestie, że ziemia jest pełna życia (robaki), więc należy się w ziemi (z tymi robakami) kochać, aby ożywić swój związek. Odsysanie życia z robaków do związku przez sex. Brzmi jak opis jakiegoś rytuału czarno-magicznego w komediowej konwencji... ;) Przeczytane na raz, bo tekstu nie jest tu zbyt wiele. Czyta się to jak wkładki z poradami erotycznymi w niskiej klasy czasopismach. Ciekawe zdjęcia, np. sex wysoko na egzotycznym drzewie (długo analizowaliśmy je z kolegą, dla tego ujęcia warto było wydać kasę)

litpawel | 2015-07-31
Ilona | 2015-02-23