uczenie się, jak się uczyć
poradniki
mantra

Książka ma za zadanie stymulować mózg, uczynić go "plastycznym" i chętnym do współpracy. Autorzy pomagają zrozumieć jego możliwości. Karmią teorią w profesjonalnym wydaniu, pokazują jak wypróbować ją w praktyce radzą w jaki sposób systematycznie doskonalić i rozwijać naturalne predyspozycje. Pobudzają do działania uświadamiając nas, że dzięki sumiennej pracy nad sobą każdy może osiągnąć sukces, rozbudzić w sobie wojownika i walkę ze swoimi słabościami. Książka pomaga nam także poznać samych siebie. Dodaje pewności siebie, motywuje do działania, dostarcza interesujących informacji. Chciałabym, by ta pozycja znalazłam się w mojej biblioteczce, na pewno też polecę ją znajomym.

Joanna Lubecka-Bąk (studentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie)

źródło opisu: Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Szczecinie, 2010

źródło okładki: skan własny

mantra | 2013-04-24
Przeczytana: 2010 rok

Jedna z najlepszych książek o uczeniu się. Znalazłam ją w bibliotece uniwersyteckiej, była praktycznie nie do zdobycia. Polecam serdecznie, bo jest dobrze napisana, ładnie opracowana i przez wykształconych w temacie autorów.

Klaudia | 2016-04-09
Na półkach: Przejrzane